Pracujemy w duchu zaufania i szacunku
Tworzymy zespół, którego nadrzędnym celem
jest służenie seniorom oraz niesienie pomocy
ich bliskim.
Pracujemy w duchu zaufania i szacunku
Tworzymy zespół, którego nadrzędnym celem jest służenie seniorom oraz niesienie pomocy ich bliskim.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z osobami starszymi w różnych środowiskach. Działamy na rynku olsztyńskim, gdzie budujemy reputację oraz grono stałych klientów. Naszą intencją jest oferowanie najwyższej jakości usług opiekuńczych oraz wsparcia dla rodzin osób starszych. Zespół Opiekunów oraz Fizjoterapeutów, jaki tworzymy, to osoby cechujące się zaangażowaniem i pasją, stale rozwijające swój warsztat. Reprezentujemy najwyższe standardy pracy oraz dbamy o koleżeńską i uczciwą atmosferę w zespole.

Kogo szukamy

Szukamy wykwalifikowanych opiekunów lub fizjoterapeutów, a także osób, pragnących rozpocząć pracę w tym zawodzie. Głównym kryterium oceny jest dla nas motywacja kandydata oraz jego cechy charakteru. Praca opiekuna osoby starszej wymaga niezwykłej empatii, cierpliwości oraz uczciwości. Mile widziane jest również doświadczenie w opiece nad członkiem własnej rodziny. Proces rekrutacyjny obejmuje kilkuetapową rozmowę, sprawdzenie rekomendacji kandydata oraz kontakt z poprzednim pracodawcą.

Co oferujemy

Jeśli dołączysz do nas, wspólnie określimy ścieżkę Twojego rozwoju zawodowego w oparciu o Twoje  aspiracje oraz dostępność czasową. Uzyskasz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia oraz inne formy edukacji. Zaoferujemy Ci wsparcie pozostałych członków zespołu.

Zgłoś się do nas

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, wyślij do nas swoje CV oraz napisz dlaczego decydujesz się na pracę opiekuna. Odpowiemy, po zapoznaniu się z Twoją kandydaturą.